HAKKIMIZDA

AY PHARMACY İLAÇ TİCARET A.Ş.

Ay Pharmacy, 2019 yılında kurulmuş ilaç sektöründe faaliyet gösteren bir Türk firmasıdır. Yaşam kalitesini yükseltmek için, yüksek kalite de ve ileri teknoloji gerektiren ürünleri, imal ruhsatını alarak hastaların erişimine önemli katkı sağlamaktadır. Araştırma ve inovasyona olan bağlılığı sayesinde, teknolojik yatırımlar ve ar-ge faaliyetleri ile birleştirilerek sağlık sektörünün hizmetine sunmaktadır. Aynı zamanda Ay Pharmacy ilaç; Yeni çıktıkları bu yolda, 2020 yılında İLAÇ İHRACATI KATEGORİSİNDE firmalar arasında 60. sırada yer almanın gururunu yaşıyor. Ülkemiz ihracatına değerleri önceliği insana saygı olduğu için değerli halkımıza ve gelecek nesillere ilaç üretmeye ve geliştirmeye devam edecektir.

Ay Pharmacy

Misyon

Yaşama değer katmak, insan sağlığını korumak ve iyileştirmek amacı ile topluma yüksek kalitede ilaç üretimi için gerekli sürdürülebilir koşulları ve altyapıyı oluşturmaktır.

Değerlerimiz

İnsana Saygı:
İnsana değer verir. Etik değerler çerçevesinde, kaliteli hizmet ve ürünler ile toplumun gereksinimlerini karşılarız.

Çalışkanız ve Değer Katarız:
Azim, özveri ve tutku ile mücadele eden, adanmış, kurumsal bir irademiz mevcuttur.

Çağdaşlık ve Yenilikçilik:
Bilimselliğe ve bilgiye değer verir. Modern teknolojiyi ve alanındaki gelişmeleri takip eder, uygular. Yenilikçi fikirleri geliştirmeyi teşvik ederiz.

Sorumluyuz:
Sorumluyuz çünkü her birimizin herkesi etkilediğinin, daha sağlıklı bir toplum, daha yaşanır bir dünya için taşıdığımız sorumluluğun farkındayız.

Vizyon

İnsan sağlığına değer veren yeni ürünler kazandırarak ve Türk ilaç sektörüne en hızlı büyüyen ve pazar payını artıran lider firmalardan biri olmak.